תאונות דרכים

אחד מתחומיי מומחיותינו במשרד הינו :ניהול הליכי תביעות תאונות דרכים- נזקי גוף וזאת במסגרת התמחותנו בתחום תביעות הביטוח ודיני נזיקין. השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו בתחום תביעות תאונות דרכים מיועדים לכל אחד ואחת הנקלע למצב בו הוא סובל מנזקי גוף שונים אשר נגרמו לו כתוצאה ממעורבותו בתאונת דרכים.

על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כל אדם הסובל מנזקי גוף כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים, רשאי להגיש תביעת תאונת דרכים כנגד חברת הביטוח המבטחת את רכבו של הפוגע/הנפגע בביטוח חובה. במקרים בהם נפגעתם בתאונת דרכים על ידי רכב אשר איננו מבוטח בביטוח חובה, או לחילופין, בתאונות פגע וברח, הנכם זכאים להגשת תביעת נזיקין כנגד "קרנית"- הקרן לפיצויים נפגעי תאונות דרכים. כמו כן, חשוב לנו לציין ולהבהיר שגם במקרים של תאונה עצמית אותה אתם ביצעתם ובגינה אתם סובלים מנזקי גוף, תוכלו להגיש תביעה לקבלת פיצויים וזאת ללא תלות באופן התרחשות התאונה.

תאונות דרכים – הולך רגל

הולך רגל המוצע את עצמו נפגע מכלי רכב, רשאי להגיש תביעת פיצויים כנגד החברה המבטחת את כלי הרכב הפוגע. כמו כן, הולך הרגל הנפגע רשאי להגיש תביעה אזרחית כנגד הנהג הפוגע. במשרדנו  ישנה אפשרות לכל המוצא את עצמו נפגע בתאונת דרך, להבטיח את מלוא זכויותיו הרפואיות על פי חוק וזאת במסגרת ניהול תביעות נפגעי תאונות דרכים-הולך רגל. כמו כן, אנו מעמידים שירותי סיוע, ייעוץ וליווי משפטי גם לאילו המואשמים בגרימת תאונת דרכים-הולך רגל ובמקרים אלו אנו דואגים לבחון את נסיבות התאונה ומלווים אתכם לאורך כל שלבי החקירה המשטרתית ולאורך כל שלבי ניהול התביעה המשפטית כנגדכם.

חשוב לנו שתדעו:

אנו עוסקים ומתמחים בניהול תיקי פלת"ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים). ההתמחות המקצועית שלנו בתחום מבוססת על ידע מקצועי בתחום דיני התעבורה ודיני נזיקין והניסיון המעשי אותו רכשנו בליווי הליכי תביעה כנגד חברות הביטוח השונות העוסקות בביטוחי חובה וכמו כן בליווי הליכי תביעה אל מול הקרן לפיצויים נפגעי תאונות דרכים וחברות ה-פול (המאגר הארצי לביטוחי רכבים).

השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו מיועדים בנוסף לכל אילו המתמודדים עם נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה ממעורבותם בתאונת דרכים ולמתמודדים עם כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים הכוללת נפגעים.