נדל״ן

אנחנו במשרד עורכי הדין טלנקר מרדניאנץ, עוסקים ומתמחים בליווי עסקאות מקרקעין ונדל"ן מכל סוג ולכל מטרה. השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו בתחום זה מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם העומד לקראת השלמת עסקת מקרקעין כזו או אחרת הכוללת בין היתר רכישת קרקעות או נכסי נדל"ן.

בין יתר השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו בתחום זה תוכלו למצוא שירות ייעודי לבדיקה והערכת נכסים במסגרתו אנו מקיימים בדיקה יסודית אודות מצב הנכס או הקרקע אותה אתם עתידים לרכוש. שירות ייעודי זה כולל בין היתר: בדיקה פיזית של מצב הנכס, בדיקת נכס בטאבו ובדיקות תכנוניות הנערכת אל מול מחלקות התכנון והבנייה ברשויות המקומיות השונות בהן ממוקמת הקרקע או הנכס. מטרת הבדיקה היא לאפשר לכל אחד ואחת מביניכם להיחשף למלוא המידע הרלוונטי עבורכם לצורך השלמת העסקה המתגבשת ובהתאם לממצאי הבדיקה לנהל באופן יעיל ותכליתי יותר את המשא ומתן אל מול בעלי הנכס או הקרקע.

שירותים משפטיים נוספים המוצעים על ידינו בתחום הנדל"ן והמקרקעין כוללים:

  • ליווי עסקאות פינוי ובינוי במסגרת תמ"א 39
  • ליווי עסקאות לחיזוק מבנים במסגרת תמ"א 38
  • ליווי עסקאות מכר למטרות רכישה/מכירה של דירת מגורים יד שנייה
  • ייצוג לקוחות אל מול חברות קבלניות וחברות יזמיות במסגרת רכישת דירת מגורים בפרויקט מגורים חדש

ועוד מגוון רחב של שירותים משפטיים המאפשרים לכם ליהנות מליווי משפטי מקצועי ומקיף המותאם לצרכי עסקת הנדל"ן או המקרקעין בה אתם מעורבים.

חשוב לנו שתדעו:

הסכם מכר לרכישה או מכירת דירות מגורים (יד שנייה) בישראל, הינו הסכם חוזי בעל תקפות משפטית הנערך בין הצדדים המעורבים בעסקה. הסכם חוזי זה חייב להיות מנוסח בהתאם למאפייני העסקה והוראות החוק ובין יתר סעיפיו המרכזיים תוכלו למצוא את סעיף פרטי הנכס המפרט אודות מיקום הדירה, מצבה והמגבלות המשפטיות החלות על הדירה, סעיף התמורה בין הנכס המפרט את סך התשלום עבור הנכס, מועדי ואופן התשלום, סעיף הסעדים המפרט את התנאים לנקיטת אמצעים משפטיים בגין הפרת סעיפי ההסכם על ידי אחד מהצדדים המעורבים בעסקה וסעיף מועד מסירת הדירה במסגרתו נקבע מועד מסירת הדירה והתנאים החלים על כל אחד מהצדדים המעורבים בעסקה עד למועד מסירת הדירה.

ההתמחות המקצועית שלנו בתחום דיני המקרקעין, מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים משפטיים לאורך כל שלבי השלמתה של עסקת נדל"ן או מקרקעין, בין אם אתם רוכשי הנכס/קרקע ובין אם הינכם מוכרי הנכס/קרקע.