גירושין

אחד מהתחומים העיקריים בהם עוסק משרדינו הוא תחום דיני המשפחה.

השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו בתחום דיני המשפחה וליווי הליכי גירושין מתפרסים למעשה על כל ההיבטים הנלווים להליך הגירושין, לרבות, סוגיית מזונות ילדים ומזונות אישה, ארגוני משמורת והסדרי ראייה, אופן חלוקת הרכוש המשותף וכדומה. בין יתר השירותים הניתנים על ידינו, לכל אחד ואחת מבני הזוג המעורבים בהליך מתאפשרות פריבילגיות משפטיות נוספות כגון:

  •         מתן שירותי, סיוע וייעוץ מקדים לקראת הגשת תביעת גירושין.
  •         עריכת תביעות גירושין.
  •         ייצוג משפטי בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני.
  •         ניהול משאים ומתנים בין בני הזוג לצורך הגעה להסכם גירושין משותף.

 

כל אלו ושירותים משפטיים נוספים בשילוב עם יחס אישי, שמטרתם להקל על המעורב/ת בהליך גירושין.

כמשרד עורכי דין המתמחה בסוגיות שונות הקשורות להסדרת מעמד אזרחות לבן זוג זר, אנו עוסקים ומתמחים גם בהליכי גירושין ביחסים של נישואין מעורבים בין בני זוג שאינם מחזיקים באזרחות ישראלית ו/או שאינם מוכרים כיהודים.

הפתרונות המשפטיים המוצעים על ידינו לכלל הזוגות המעורבים בהליכי פירוד וגירושין, מאפשרים לשני הצדדים ליהנות מהליכים מזורזים המותאמים לאורח חייהם וכל זאת מבלי לפגוע בזכויותיהם בהליכים מסוג זה.

חשוב לנו שתדעו:

הסכמי גירושין מאפשרים לבני הזוג להימנע מניהול מאבקים משפטיים ממושכים במסגרת ערכאות משפטיות ובכך למעשה לשמור על מערכת יחסים הוגנת המסייעת לשני הצדדים לפעול לחוד ובמשותף, לצורך גידול ילדיהם בצורה בריאה ואידיאלית. את הסכמי הגירושין הנערכים במשרדנו אנו מנהלים באמצעות הליך גישור בין בני הזוג במסגרתו אנו מקיימים דיון משותף בנוגע לכל אחד מסעיפי ההסכם הרלוונטיים לצורך קיומו בפועל על ידי המעורבים בהליך. הסכם זה הינו בעל תקיפות משפטית לאחר אישורו על ידי הגורמים הרלוונטיים.