רשלנות רפואית

אנו עוסקים ומתמחים בניהול תביעות רשלנות רפואית, כאשר היקף השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו נפרשים על כל סוגי תביעות הרשלנות הרפואית, לרבות, תביעת רשלנות רפואית בניתוח, תביעת רשלנות באבחון ממצאי בדיקות רפואיות, תביעת רשלנות בגין קבלת טיפול תרופתי שגוי, תביעות רשלנות רפואית בהיריון ולידה, תביעות רשלנות בתחום רפואת השיניים ותביעות רשלנות רפואית בתחום הרפואה האסתטית.

השירות המשפטי המוצע על ידינו לצרכי ניהול תביעות רשלנות רפואית משלב בתוכו שלושה שלבים מרכזיים באמצעותם אנו פועלים להשגת התוצאה המשפטית הרצויה לכל אחד ואחת מלקוחותינו. שלבים מקצועיים אלו כוללים:

  •         פגישת ייעוץ מקדימה – במסגרת הליכי ניהול תביעות רשלנות רפואית במשרדנו, אנו מאפשרים לכל לקוחותינו להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה במסגרתה אנו בוחנים את עילת התביעה העתידה להיות מוגשת בשמכם כנגד המוסד הרפואי ו/או הגורם המטפל. הייעוץ המקדים מאפשר לנו לבחון לעומק את סיכויי הצלחת התביעה על סמך תקדימים משפטיים בתחום זה.
  •         איסוף החומר הרפואי- הגשת תביעת רשלנות רפואית חייבת להיות מלווה במסמכים רפואיים המתעדים את מצבכם הרפואי לפני, במהלך ואחרי קבלת הטיפול הרפואי/תרופתי בגינו אתם מעוניינים להגיש את התביעה. יתר על כך, אנו נסייע לכם לפעול לאיסוף מקדים של כל החומר הרפואי הנדרש לצרכי הגשת התביעה.
  •         קבלת חוות דעת מרופא מומחה – לאחר שלבי איסוף החומר הרפואי, נפנה אתכם לקבלת חוות דעת מרופא מומחה וזאת לצרכי הוכחת הנזק הרפואי – נפשי אשר נגרם לכם כתוצאה מהטיפול הרפואי הרשלני אותו קיבלתם. ואף נפעיל עבורכם מערך מומחים המשלב בתוכו רופאים מומחים בכל תחומי הרפואה השונים. מערך זה מאפשר לנו להתאים את סוג חוות הדעת הנדרשת לצרכי התביעה ולהסקת תוצאותיה העתידיות לבוא.

 

חשוב לנו שתדעו:

תביעות רשלנות רפואית הן תביעות משפטיות אותן ניתן להגיש תוך 7 שנים מיום קבלת הטיפול הרפואי הרשלני אשר הוביל לנזק גופני או נפשי בקרב המטופל (התובע). תקופת ההתיישנות תקפה גם במקרים בהם הנזק איננו התגלה בסמוך לקבלת הטיפול אלא בשלבים מאוחרים יותר וזאת במידה וטרם חלפו עשר שנים מיום קבלת הטיפול. את התביעה ניתן להגיש גם עבור קטינים (מתחת לגיל 18) הסובלים מנזק רפואי או נפשי כתוצאה מטיפול רפואי רשלני כזה או אחר.