תאונות דרכים

אנחנו במשרד עורכי הדין טלנקר מרדניאנץ, עוסקים ומתמחים בניהול הליכי תביעות תאונות דרכים- נזקי גוף וזאת במסגרת התמחותנו בתחום תביעות הביטוח ודיני הנזיקין. השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו בתחום תביעות תאונות דרכים מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המוצא את עצמו סובל מנזקי גוף שונים אשר נגרמו לו כתוצאה ממעורבותו בתאונת דרכים.

על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כל אדם הסובל מנזקי גוף כתוצאה ממעורבות בתאונת דרכים, רשאי להגיש תביעת תאונת דרכים כנגד חברת הביטוח המבטחת את הרכב הפוגע בביטוח חובה. במקרים בהם נפגעתם בתאונת דרכים על ידי רכב אשר איננו היה מבוטח בביטוח חובה, או לחילופין, בתאונות פגע וברח, הינכם זכאים להגשת תביעת נזיקין כנגד קרנית- הקרן לפיצויים נפגעי תאונות דרכים. כמו כן, חשוב לנו לציין ולהבהיר שגם במקרים של תאונה עצמית אותה אתם ביצעתם ובגינה אתם סובלים מנזקי גוף, תוכלו להגיש תביעה לקבלת פיצויים וזאת ללא תלות באופן התרחשות התאונה.

תאונות דרכים –הולך דרך

הולך רגל המוצע את עצמו נפגע מכלי רכב, רשאי להגיש תביעת פיצויים כנגד החברה המבטחת את כלי הרכב הפוגע. כמו כן, הולך הרגל הנפגע רשאי להגיש תביעה אזרחית כנגד הנהג הפוגע. אנחנו במשרד עורכי דין טלנקר מרדניאנץ, מאפשרים לכל אחד ואחת מהולכי הרגל שביניכם המוצא את עצמו נפגע בתאונת דרך, להבטיח את מלוא זכויות הרפואיות על פי חוק וזאת במסגרת ניהול תביעות נפגעי תאונות דרכים הולך רגל. כמו כן, אנו מעמידים שירותי סיוע, ייעוץ וליווי משפטי גם לאילו מביניכם המואשמים בגרימת תאונת דרכים-הולך רגל ובמקרים אלו אנו דואגים לבחון את נסיבות התאונה ומלווים אתכם לאורך כל שלבי החקירה המשטרתית בעניינכם ולאורך כל שלבי ניהול התביעה המשפטית כנגדכם.

חשוב לנו שתדעו:

אנחנו במשרד עורך דין טלנקר מרדניאנץ, עוסקים ומתמחים בניהול תיקי פלת"ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים). ההתמחות המקצועית שלנו בתחום מבוססת על הידע המקצועי שלנו עם תחום דיני התעבורה ודיני הנזיקין והניסיון המעשי אותו רכשנו בליווי הליכי תביעה כנגד חברות הביטוח השונות העוסקות בביטוחי חובה וליווי הליכי תביעה אל מול קרנית (הקרן לפיצויים נפגעי תאונות דרכים) וחברת ה-פול (המאגר הארצי לביטוחי רכבים).

השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו מיועדים גם לאילו מביניכם המוצאים את עצמכם מתמודדים עם נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה ממעורבותם בתאונת דרכים וגם לאילו מביניכם המתמודדים עם כתב אישום בגין גרימת תאונת דרכים עם נפגעים.